nga GO Travel.

Oferta prfshin Bileta e Aeroplanit Prishtin-Stamboll-Prishtin.

Sigurimi nderkombetar shendetsore (perfshi Covid) Taksat e qytetit. Pushime ne Dubai Cift 2022.

Oferta Super Speciale p&235;r Dubai me nisje nga Prishtina.

Nisjet e ardhshme 19 Maj 2023.

. . .

Cmimi per femije nga 02 deri ne 6.

PALM DUBAI 3 439 . nga GO Travel. .

. Vermosh & Tamare - 2 Dite.

Viza hyrese per Dubai 85 Sigurimi per Covid 20 Per person.

Oferta Super Speciale pr Dubai me nisje nga Prishtina.

Oferta prmban Hoteli me shrbim Bed & Breakfast, Half Board, All Inclusive si dhe prdorimi i SPA dhe facilitetet tjera. Dubai (me FlyDubai), 5 Dit&235; 599.

MAGAZINA OFERTA. Dusseldorf Prishtin 99 .

.
1See more.
Nj gj sht e sigurt, niveli i shrbimeve vetm sa do t rritet.

Dergojani miqve tuaj kete oferte me Datat e nisjeve 23 Nentor.

.

Oferta Super Speciale p&235;r Dubai me nisje nga Prishtina. Antalya. Duke filluar nga 20 Maj 2022 4 here ne jave me fluturim direkt Prishtine Antalya ne orar 0240 nisje nga Prishtina dhe kthimi nga Antalya ne ora 0050.

. nga 741 p. Nj gj sht e sigurt, niveli i shrbimeve vetm sa do t rritet. tags pushime n dubai, udhtim n dubai, bileta pr dubai, paketa turistike dubai, oferta pr dubai, hotele n dubai, dubai oferta, viza pr dubai, dubai travel tirana, kalemi travel dubai, viza pr n dubai, viz turistike pr n dubai, pushime n dubai nga prishtina, udhtime n dubai, dubai pushime, hoteli m i madh n. Regardless of .

1See more.

DUBAI OFERTA UDH&203;TIME. Oferta prmban Hoteli me shrbim Bed & Breakfast, Half Board, All Inclusive si dhe prdorimi i SPA dhe facilitetet tjera.

499 4 Net&235; N&235; Dubai.

Kor&231;e & Permet - 2 Dite.

PROGRAME KULTURORE.

Oferta prmban Fluturim direkt Prishtin - Stamboll - Prishtin.

Pushime ne Turqi.